Sosyal Medya

Adım Adım İnstagram’dan Video Nasıl İndirilir ? – 2022

Instagram Takipçi Satın Al, Instagram Beğeni Satın Al, Instagram İzleme Satın Al, gibi birçok durum internet üzerinden Instagram kullanıcıları tarafından araştırılmaktadır. Bizler bugün sizlere bu konuda yardımcı olacağız, özellikle sizlerden çok fazla bir şekilde gelen Instagram üzerinden nasıl video indirebileceği durumu merak edilmektedir. İlk olarak, Instagram üzerinden video indirebilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Sizler bu yöntemleri kullanarak Instagram hem mobil uygulaması hem de tarayıcı üzerinden videoları indirebilirsiniz. Bu yöntemler; Google Play üzerinden mobil uygulama ile Ekran Videosu kaydetme şekli ile yapılabilmektedir. Peki bu yöntemleri nasıl kullanarak video indirebiliriz.

İnstagram Nedir ?

İnstagram’ın benzeri olmayan bir sosyal medya ağı olduğu iddia edilebilir. Deyimi yerindeyse, platform neredeyse tamamen resim ve video paylaşımı tarafından inşa edilmiştir. Bu görsel paylaşımlar, Instagram’ın bugün olduğu kültürel güç merkezi olmasının nedeni.

Facebook tarafından 2012 yılında satın alınan bir milyardan fazla kayıtlı hesapla İnstagram, günlük hayatın bir parçası haline geldi. Bugünlerde küçük işletmelerden büyük işletmelere, haber organizasyonlarından kültür kurumlarına, ünlülere, fotoğrafçılara ve müzisyenlere kadar herkes İnstagramda.

Ayrıca, hepimizin iyi yakalanmış bir selfieyi paylaşmamız bize zarar vermez.

İnstagram’dan Video Nasıl İndirilir ?

ADIM ADIM VİDEO İNDİRME ŞU ŞEKİLDEDİR;

  • İlk olarak cihazınız android ise Google Play üzerinden eğer IOS ise AppStore üzerinden arama bölümüne “Instagram Video İndir” yazıyoruz. Daha sonra uygulamalardan en iyisini seçerek cep telefonumuza indiriyoruz.
  • Daha sonra uygulamayı açarak Instagram hesap bilgilerimiz ile uygulamayı hesabımıza bağlıyoruz, bundan sonrada indirmek istediğimiz videoyu bularak sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklıyoruz.
  • Burada yer alan “Bağlantı Adresini Kopyala” yazısı üzerine tıklıyoruz ve tekrar indirdiğimiz uygulamaya girerek bu bağlantı adresini buraya yapıştırıyoruz, indiriyoruz.
  • Daha sonra otomatik bir şekilde kaydetmek istediğimiz video telefonumuza iniyor ve telefon resim galerisi üzerinden görebilirsiniz.
  • İkinci olarak Ekran Videosu kaydet bölümünü cep telefonumuz üzerinden kullanarak Instagram videolarını oynat tuşuna bastıktan sonra kaydederek telefon galerinize kaydedebilirsiniz.

İnstagram Video İndirme Siteleri

SaveFrom

AllInOneDownloader

Save-İnsta

DonwloadVideosFrom

Videoİndir

İnstagram’dan Video Nasıl İndirilir ? Videolu Anlatım

 

2022 Yılının En Güvenilir 6 Tarayıcısını İncelediniz mi ?

Paylaş
Yayıncı
Newrruz
Etiketler apple instagram video indirmebilgisayardan instagrama video yüklemedownloaden güzel instagram videoları indirgizli hesap video indirmegizli hesaptan video indirmeigindirindiriebilmeindirilirindirmeinsta foto indirmeinsta video indirinstadan foto indirmeinstagraminstagram bağlantı indirmeinstagram bilgisayardan video yüklemeinstagram da video indirmeinstagram dan video indirmekinstagram dönüştürücü mp3instagram durum indirmeinstagram durum video indirinstagram filigransız video indirmeinstagram fotoğraf dönüştürücüinstagram fotoğraf indirmeinstagram fotoğraf indirme programıinstagram fotoğraf video indirinstagram fotoğrafları indirmeinstagram gizli hesap hikaye indirmeinstagram gizli hesap story indirmeinstagram gizli hesap video indirmeinstagram gizli hesaptan video indirmeinstagram gizli video indirmeinstagram gonderi indirinstagram gönderi indirmeinstagram hikaye indiriciinstagram hikaye video indirinstagram için video indirinstagram indiriciinstagram indirme videoinstagram ıgtv video indirinstagram medya indiriciinstagram mp3 indirmeinstagram mp4 indiriciinstagram mp4 indirmeinstagram mp4 video indirmeinstagram müzik indirinstagram müzikli hikaye galeriye kaydetmeinstagram online video indirmeinstagram post indirme programıinstagram reel video indirinstagram reels indirinstagram reels video yüklemeinstagram resim indirmeinstagram ses kaydı indirmeinstagram şifresiz video indirmeinstagram story video indirmeinstagram twitter video indirmeinstagram uzun video yüklemeinstagram vid3o indirinstagram video dönüştürücüinstagram video indiinstagram video indir 2021instagram video indir programinstagram video indir ücretsizinstagram video indiriciinstagram video indiricisiinstagram video indirmeinstagram video indirme linkiinstagram video indirme mp3instagram video indirme mp4instagram video indirme onlineinstagram video indirme programıinstagram video indirme sitesiinstagram video indirme uygulamasıinstagram video indirmekinstagram video kaydetmeinstagram video mp3 dönüştürücüinstagram video yükleinstagram videosu indirinstagrama video yüklemeinstagramda video indirinstagramda video indirmeinstagramda video kaydetmeinstagramdan video indirinstagramdan video indirme iosinstagramdan video kaydetmeiphone instagram video indirmeıgtv indirıgtv video indirınstagram video downloadınstagram video indirmp3 donusturucu instagrammp3 instagram video indirmp4 indir instagrammp4 instagram dönüştürücünasildirNasılnedirpc den instagrama video yüklemereels indirmereels video indirmevideovideo indir instagram video indirvideo indirici instagramvideo indirme instagramvidyoyöntemiyoutube instagram video indir

Son Yayınlar

WhatsApp Öğrenci Grupları ( Lise & Üniversite ) – 2022

2009'da piyasaya sürülen WhatsApp, kullanıcıların yalnızca bir Wi-Fi bağlantısıyla görüntülü ve sesli arama yapmasına, kısa…

6 gün önce

Kağıt Tabaklar Geri Dönüştürülebilir mi? Çevre Dostu Alternatifler 2022

Kısa cevap evet veya hayır. Çünkü bazı kağıt tabaklar geri dönüştürülebilirken, büyük çoğunluğu genellikle dönüştürülemez.…

2 hafta önce

10 Adet Güzel WordPress E-Ticaret Teması ( eCommerce & Mağaza Temaları 2022 )

Bir Wordpress E-Ticaret sitesi oluşturmak, özellikle bu konuda yeni seniz göz korkutucu bir görev olabilir.…

2 hafta önce

Telegram İfşa Grupları +18 , ( #Türbanlı & #Rus & #TikTok )

Telegram, bazı gelişmiş gizlilik ve şifreleme özelliklerinin yanı sıra büyük grup sohbet ( Telegram Grupları…

2 hafta önce

2022 Yılının En Güvenilir 6 Tarayıcısı & Gizlilik ve Güvenlik

Herkesin günlük kullanım için favori bir tarayıcısı vardır. Hemen hemen tüm tarayıcılar benzer özellikler sunarken,…

3 hafta önce

Youtube İçerik Oluşturucuları ve İzleyicileri için En İyi 5 Alternatif

2021'de YouTube, ABD'li yetişkinler arasında en çok kullanılan platformdur. Ancak pazardaki lider video platformu ve…

3 hafta önce