Webmaster

Ücretsiz Blogger Temaları 2022 , En Güzel Temaları [ Mobil – Adsense Uyumlu ]

Blogger, Google tarafından yönetilen ücretsiz bir blog platformudur. Ücretsiz yüzlerce Blogger Temaları bulunmaktadır. Blog konusunda yeniyseniz, birçok özelliğe sahip olduğu ve ödemeniz gereken tek şey hiçbir şey olmadığı için blogger temalarını ücretsiz kullanıp (blogspot) ile başlayabilirsiniz. Blogspot’u bir alt alan adında kullanabilir veya hatta kendi özel alan adınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca blogspot bir google ürünü olduğu için para kazanmak için de kullanabilirsiniz, böylece reklamlar için adsense kullanabilir veya diğer 3. parti reklam ağlarını kullanabilirsiniz.

Blogger Temaları için 2022 Tema Listesi ;

 

Techmag

Tachmag, modern ve birinci sınıf bir blogger şablonu. Google hız anlayışında temiz ve çok hızlı ayrıca Tüm düzeni, metni, logoyu, bağlantıyı ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilmeniz için tamamen özelleştirilebilir widgetlere sahip.. %100 duyarlı tasarım, SEO Paketi, resim optimizasyonu, Adsence dostu, başlık reklamları, Facebook ve Disqus desteği gibi bu şablonun temel özellikleri vardır.Canlı Önizleme Temayı İndir

Missile – Portfolio & Responsive

Missile, başka bir harika portfolio ve mobil uyumlu blog yazarı şablonu. Bu şablonda, projenizi, referanslarınızı, ekibinizi, müşterilerinizi, iletişim sayfanızı ve blog yazınızı ana sayfaya kolayca ekleyebileceğiniz bir portfolio web sitesi tarafından özel olarak oluşturulmuştur. Bu şablon, yerel depolamaya sahip, animasyonlu, tek tıkla karanlık mod düğmesi sağlar.

Canlı Önizleme Temayı İndir

 

 

Funnel SEO – Responsive

Funnel SEO, tam bir Adsence dostu ve duyarlı blogger şablonu. Bu şablon SEO dostu, Adsence dostu, Tamamen özelleştirilebilir, Tüm kısa kodlar, kullanıcı dostu, Ebook bölümü, Grid gönderileri gibi temel özellikleri. Bu şablonu kullanırsanız, kolayca Adsence onayını alabilirsiniz. Aynı zamanda Hızlı yüklenen bir blogger şablonu.

Canlı Önizleme Temayı İndir

 

SEO Pro – Responsive

SEO PRO Modern ve Profesyonel blogger şablonu. Tamamen özelleştirilebilir bir blogger düzenine sahiptir. Kodlama bilgisine ihtiyacınız yok. Bu şablonun Tek tıklamayla karanlık mod, harika ajax mega menüsü, başlık reklamları, ana sayfada Reklamlar, Gelişmiş ilgili gönderiler ve son %100 duyarlı tasarım ve düzenler gibi temel özellikleri mevcut.

 

Ophelia – Beauty

Ophelia, profesyonel ve modern moda blog yazarı şablonu. Bu şablon, bir güzellik ve tasarım blogu tarafından özel olarak oluşturulmuştur. Güzel ajax slayt gönderileri, Liste gönderi bölümü, modern alt bilgi kredisi, kenar çubuğu yorum bölümü, popüler gönderiler ve daha fazlasını sağlar. Mobil, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi herhangi bir cihazda hızlı yüklenen blogger şablonu.

Canlı ÖnizlemeTemayı İndir

Yorumları Görüntüle

Son Yayınlar

WhatsApp Öğrenci Grupları ( Lise & Üniversite ) – 2022

2009'da piyasaya sürülen WhatsApp, kullanıcıların yalnızca bir Wi-Fi bağlantısıyla görüntülü ve sesli arama yapmasına, kısa…

6 gün önce

Kağıt Tabaklar Geri Dönüştürülebilir mi? Çevre Dostu Alternatifler 2022

Kısa cevap evet veya hayır. Çünkü bazı kağıt tabaklar geri dönüştürülebilirken, büyük çoğunluğu genellikle dönüştürülemez.…

2 hafta önce

10 Adet Güzel WordPress E-Ticaret Teması ( eCommerce & Mağaza Temaları 2022 )

Bir Wordpress E-Ticaret sitesi oluşturmak, özellikle bu konuda yeni seniz göz korkutucu bir görev olabilir.…

2 hafta önce

Telegram İfşa Grupları +18 , ( #Türbanlı & #Rus & #TikTok )

Telegram, bazı gelişmiş gizlilik ve şifreleme özelliklerinin yanı sıra büyük grup sohbet ( Telegram Grupları…

2 hafta önce

2022 Yılının En Güvenilir 6 Tarayıcısı & Gizlilik ve Güvenlik

Herkesin günlük kullanım için favori bir tarayıcısı vardır. Hemen hemen tüm tarayıcılar benzer özellikler sunarken,…

3 hafta önce

Youtube İçerik Oluşturucuları ve İzleyicileri için En İyi 5 Alternatif

2021'de YouTube, ABD'li yetişkinler arasında en çok kullanılan platformdur. Ancak pazardaki lider video platformu ve…

3 hafta önce